Yenigün Ev İlaçlama

Yenigün ev ilaçlama olarak ev ilaçlama konusunda faaliyet göstermekteyiz. Ev ilaçlama yaparken kullandığımız gerek kokusuz sıvı ilaçlar gerekse jel ilaçlar ile kısa sürede böcek sorunlarınıza kalıcı çözüm üretiyoruz. Kaliteli bir ev ilaçlama hizmeti istiyorsanız lütfen ofisimizi bir gün öncesinden arayıp randevu alınız.

Yenigün ev ilaçlama servisi elemanlarımız ev ilaçlama yapmadan önce sizinle iletişime geçip şikayetinizin olduğu böcek türlerinin yuvalarını ve geçiş yönlerini ve en çok görüldükleri yerleri tespit edip özellikle o bölgelere fazladan ilaç sıkar. Bu yüzden haşere ilaçlama ekiplerini ne kadar iyi yönlendirirseniz o kadar iyi sonuç alırsınız.

Yenigün ev ilaçlama elemanları ev ilaçlama konusunda uzman personelden oluşmuştur. Sadece ilaçlama firmalarının halk sağlığı alanında ilaçlama yaparken kullanması gereken ilaçları kullanan uzman personelimiz sizleri kısa sürede böcek , pire , tahtakurusu , ,akrep, yılan , çıyan , kertenkele , hamam böceği , kalorifer böceği gibi evlerinizde görmek istemediğiniz canlılardan kurtarırlar.