Bağcılar İlaçlama Servisi

Bağcılar ilaçlama servisi

Bağcılar İlaçlama olarak sizler için sürekli farklı haşere ilaçlama programları hazırlıyoruz. Bağcılar’da özellikle kış aylarında yiyecek ve gıda maddesi bulmakta zorlanan fareler sıcak yuvalarından çıkıp yiyecek arayışına girerler. Bazen apartman merdivenlerinde , apartmanın sığınağında , çatısında farelere rastlayabiliriz. Böyle durumda Bağcılar’da fare ilaçlama yapan servisleri arayıp profesyonel destek alabilirsiniz. Bağcılar’da fare ilaçlama hizmeti veren servisler fareler için özel olarak üretilmiş istasyonları kullanırlar bu istasyonların içerisinde fareler için fare mum bloklar ve fare pastaları yer almaktadır. Bu istasyonlar konuldukları yerlerde iki yıl boyunca etkisini gösterirler.

Bağcılar İlaçlama servisleri

Bağcılar yakınlarında yaz aylarında özellikle evlerde ve apartmanlarda yoğun olarak pire ilaçlama hizmeti vermektedir. Pireler bazen sokak hayvanları bazen de evcil hayvanların üzerinde yaşam alanlarımıza girerler. Apartmanlarda yaşanan pire sorununun bir numaraları nedeni hamile kedilerin apartmanların sığınağına yerleşip yavrulaması ile ortaya çıkmaktadır. Evlerde pire görülmesinin başlıca nedeni ise evcil hayvanların dolaşmak için dışarı çıktıkları esnada üzerlerine çok fazla pire toplanması nedeniyle olmaktadır. Pirelerle mücadelede profesyonel pire ilaçlama servislerinden destek alırsanız pire sorunundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Evcil hayvanlar üzerindeki pirelerden kurtulmak için Bağcılar’da bulunan veteriner hekimlerden destek alabilirsiniz.

Bağcılar’da İlaçlama Servisi

Bağcılar ilaçlama servisimiz yaz kış aralıksız olarak sürekli hamam böceği kalorifer böceği ilaçlama hizmeti vermektedir. Evlerde hamam böceği ile mücadelede bir numaralı destekçimiz jel hamam böceği ilaçlarıdır. Jel hamam böceği ilaçları hamam böceklerinin göründükleri gizlendikleri gezindikleri yerlere toplu iğne başı kadar minik minik sürülür sürülen bu ilaç silinmez. Hamam böcekleri arasında bu ilacı yemek suretiyle toplu ölümler yaşanır. Bağcılar’da kalorifer böceği problemi yaşayan müşterilerimiz içinde isterlerse kokusuz sıvı ilaçlama veya jel ilaçlama yada her iki iki ilaçlama yönteminin aynı anda uygulandığı jel artı sıvı ilaçlama yapıyoruz. Jel ilaçlama yöntemi ile kısa sürede yüz güldüren sonuçlar alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir